Novinky
13.11.2018
Nabízím obchodní podíl účetní a ekonomické společnosti.
Vlastním zavedenou a fungující společnost, v jejímž oboru podnikání působím již 27 let. Společnost jsem vybudovala od základů a postupně jsem ji rozšířila o vlastní stabilní tým zaměstnanců s několikaletými zkušenostmi v oboru. Máme vlastní zázemí a prostory pro nového majitele. >> Více zde <<.

O nás

Ekonomické a účetní služby poskytujeme od roku 1992. V roce 2000 jsme založili společnost s ručením omezeným se stejným předmětem podnikání. Naše společnost má v současnosti 8 zaměstnanců. Externě spolupracujeme s auditory, daňovými poradci, znalci v různých oborech.

Nabízíme smluvní spolupráci se zárukou, snažíme se reagovat operativně na potřeby a požadavky našich klientů.

Ke všem našim klientům přistupujeme s veškerou péčí a zájmem.

Našimi klienty jsou jak fyzické osoby, tak i veřejné obchodní společnosti, společnosti s ručením omezeným, ale i akciové společnosti.

A obory podnikání, o kterých účtujeme? Služby všeho druhu, obchodní činnost – maloobchod, zprostředkování služeb, výrobní činnost, nákladní doprava a zemní práce, stavební činnosti, konstrukční činnost. Jedná se o služby poskytované v tuzemsku i do zahraničí (EU) se všemi dopady z toho plynoucími (např. INTRASTAT, SOUHRNNÉ HLÁŠENÍ).